Sheraton Poznan Hotel

4.4 

ul. Bukowska 3/9, Poznań, 60-809, Polska  

Czas Lokalny Telefon (48) (61) 655 2000

4.4

ŚNIADANIA W SHERATON POZNAN HOTEL

 

Śniadanie to bez wątpienia najważniejszy posiłek dnia, od którego często zależy nasze samopoczucie i powodzenie realizacji planów.

Nasze śniadanie serwujemy w formie bufetu, na który składają się sekcje z daniami ciepłymi (np. kiełbaski, bekon, fasolka po bretońsku, naleśniki, tosty), pieczywem ( w tym bezglutenowym)  i dodatkami (dżemy, miód, nutella), wybór płatków śniadaniowych oraz muesli, wędliny i produkty mleczne (sery, jogurty), sałaty i warzywa, owoce oraz dodatki.

Nasi kucharze chętnie przygotują dla Państwa dania z jaj (jajecznica, omlety z wyborem dodatków, jajka po benedyktyńsku, sadzone lub gotowane). Do śniadania serwujemy wybór napojów gorących (kawa, kawa bezkofeinowa, herbaty, herbata bezteinowa, gorąca czekolada), zimnych (soki, w tym soki świeżo wyciskane i 100%, woda i inne napoje) oraz alkoholowych.

Śniadania serwujemy w Fusion, która mieści się na parterze, po lewej stronie, patrząc od głównego wejścia do hotelu. Od poniedziałku do piątku, śniadania rozpoczynają się o  6:30 i trwają do 11:00, w weekendy natomiast zapraszamy na nie od 7:00 do 11:00

Jeżeli wolą Państwo delektować się śniadaniem w zaciszu własnego pokoju, oferujemy możliwość zamówienia przygotowanych z myślą o różnych upodobaniach zestawów śniadaniowych lub wybór poszczególnych produktów z listy dostępnej w każdym pokoju.

Śniadania dostarczane do pokoju: 

  • zestawy śniadaniowe: 65 -85 PLN
  • menu a’la carte, w zależności od wybranych pozycji z karty
  • opłata za dostarczenie uprzednio zamówionego śniadania do pokoju – 25 PLN

Jeżeli planują Państwo opuścić hotel przed godziną rozpoczęcia śniadania, chętnie przygotujemy śniadanie na wynos, na bazie wybranych przez Państwa produktów. Prosimy o zgłoszenie chęci otrzymania śniadania na wynos w recepcji hotelu.

Bogaty bufet śniadaniowy w cenie 75 PLN od osoby.

SKOMPONUJ SWOJE ŚNIADANIE

#sheratonpoznan

Recenzje gości

Poznaj opinie naszych gości 128 zweryfikowanych recenzji gości

Autentyczne recenzje

90%naszych gości poleca ten hotel

Galbi11

I was here for Budma exibithion super confortable hotel Nice room Great wellness and gym Possibility to take massage with very professional team The food in a restaurant was exelent

Przeczytaj więcej recenzji

4.4 /5

  • Komfort Pokoi

  • Personel hotelu

  • Jakość snu

  • Udogodnienia

  • Uznanie Dla Gości SPG

  • Dania i napoje