Sheraton Poznan Hotel

4.4 

ul. Bukowska 3/9, Poznań, 60-809, Polska  

Czas Lokalny Telefon (48) (61) 655 2000

4.4

Restauracje i Bary

w Sheraton Poznan Hotel


W hotelu Sheraton w Poznaniu możesz rozkoszować się doskonałą atmosferą, smakując dania serwowane w naszych restauracjach i barach. Zaczynając od śniadania w Fusion, przez lunch w Qube Vodka Bar & Cafe aż do kolacji w stylu tex-mex w SomePlace Else. Zrobimy wszystko, aby to Sheraton Poznan Hotel stał się Twoim ulubionym miejscem na kulinarnej mapie Poznania.

Sprawdź oferty kulinarne restauracji Fusion >

Sprawdź aktualne promocje restauracji SomePlace Else >

 

 

 

SOMEPLACE ELSE

Pub w Poznaniu, w którym panuje luźna atmosfera. Idealne miejsce na wspólne oglądanie transmisji sportowych lub spotkania z przyjaciółmi. Do dyspozycji gości pozostawiamy 6 telewizorów LCD oraz duży ekran. Dobra muzyka, profesjonalna obsługa, wyśmienita kuchnia autorska Chefa Michała Konwerskiego sprawią, że chętnie tu wrócisz.

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Niedziela | od 12:00

REZERWACJE
61 655 2000

Więcej informacji na stronie >

QUBE VODKA BAR & CAFE

Znakomite miejsce na lekkie śniadanie, popołudniową przekąskę i drinka. Otwarty do późnego wieczora Qube oferuje szeroką gamę wódek oraz ciekawe kompozycje drinków i koktajli. Integralną część Qube stanowi salon kominkowy The Fire Place Lounge, gdzie można zrelaksować się z kieliszkiem dobrego alkoholu, filiżanką kawy czy herbaty

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Niedziela | 10:00 - 24:00

KONTAKT
61 655 2000

Paired - Znajdź Swoją Idealną Parę

Poznaj nowe kulinarne połączenia, które zaskoczą Twoje podniebienie. Dzięki doskonale dobranym przekąskom, najwyższej jakości winom i lokalnym piwom rzemieślniczym wyruszysz w niezapomnianą podróż przez nieodkryte smaki w ramach programu Paired.

Wybierz kieliszek wina klasy premium lub kufel piwa z niezależnego browaru. Do tego zaserwujemy przekąskę inspirowaną lokalnymi tradycjami.

Zapraszamy do Qube Vodka Bar & Cafe. Tutaj znajdziesz swoje ulubione połączenie smaków.

Więcej informacji pod numerem: 61 655 2000

 

FUSION

 

Miejsce spotkań w centrum Poznania, oferujące otwartą kuchnię, z której serwowane są dania w stylu fusion, łączące europejski gust z orientalną egzotyką. Działa na wyobraźnię i pobudza zmysły. Fusion to niepowtarzalność i kreatywność w poszukiwaniu nowych, zaskakujących kompozycji smakowych.

Odwiedź stronę Fusion >


NASZ SZEF KUCHNI

 

Michał Konwerski pochodzi z Warszawy, w branży gastronomicznej pracuje od 13 lat. Karierę zaczynał w warszawskich hotelach międzynarodowych sieci. Kolejnym etapem w jego karierze była praca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Miał tam okazję gotować dla najważniejszych osób w państwie, ich międzynarodowych gości oraz licznych gwiazd muzyki i sportu. Przed dołączeniem do zespołu Sheraton Poznan Hotel, Szef Michał zarządzał gastronomią Hotelu Arłamów w Bieszczadach. Pełnił również rolę ambasadora polskiej kuchni, popularyzując rodzime smaki podczas podróży po amerykańskich uniwersytetach.

Przygotowując dania, Michał stawia przede wszystkim na najwyższą jakość produktów, gdyż jak wierzy, to właśnie odpowiedni dobór składników leży u podstawy sukcesu każdego dania.

Ceni  kuchnię francuską i jej wpływ na nowoczesną sztukę kulinarną.

Wolne chwile najchętniej spędza przemierzając miasto na samodzielnie złożonym retro rowerze.